Güçlü Bir Gelecek için Eğitimi Destekliyoruz

Güçlü bir gelecek, başarılı yarınlar ve refah seviyesi yüksek bir ülke olmak için eğitim büyük önem taşıyor. Eğitimin hem bireysel hem de ülke için ne kadar önemli olduğunu her seferinde vurguluyoruz. Sahip olduğumuz bu vizyon doğrultusunda Şenpiliç olarak, sosyal sorumluluk alanında eğitim projelerini her daim öncelik olarak görüyoruz.

Şenpiliç olarak eğitim alanında gelecek hedeflerimizin başında nitelikli, bilgiyle ve bilişim teknolojileriyle donatılmış insan yetiştirmek ve bu insanların sayısını artırmak geliyor. Bunun için de bilginin üretildiği yer olan eğitim kurumlarını kuruyor, farklı eğitim kurumlarına destek veriyor, yatırım yapıyoruz. Eğitimi insanımızla, insanımızı gelecekle buluşturmak için başarılı, çalışmaya hevesli, pırıl pırıl nesiller yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

ÖĞRENMEYE HEVESLİ BİREYLER İÇİN FİZİKİ KOŞULLARI SAĞLIYORUZ

Eğitime verdiğimiz destek kapsamında sadece binalar yapmıyor, bu binalarda eğitimle çocuklarımızı ve gençlerimizi bir araya getiriyor, öğrenmeye hevesli bireyler olmaları için ihtiyaç duyacakları her türlü teknik altyapı ve fiziki koşulu sağlıyoruz. Öğrencilerin geleceğe umutla bakmaları için ihtiyaç sahibi öğrencilerimize burs imkânı sağlıyor, mezun olduklarında da staj ve iş olanakları sunuyoruz.


BÖLGENİN EN DONANIMLI LİSESİ

2010 yılında yaptırdığımız Sakarya Erenler Şenpiliç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile bölgenin en büyük ve alt yapısı en ileri teknoloji donanımına sahip meslek lisesini Türk eğitim sistemine kazandırdık.

BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM FAKÜLTESİ KURDUK

2013 yılında Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü’nde Haşim Gürdamar Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi’ni ikinci büyük sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirdik.

FİZİKSEL VE TEKNİK OLANAKLAR SAĞLADIK

2018 yılında yapımını tamamlayıp, Milli Eğitim Bakanlığı’na devrettiğimiz Sakarya Serdivan Aydın Gürdamar Ortaokulu, modern yapısı, fiziksel ve teknik olanakları ile kısa sürede bölgenin en çok tercih edilen ortaokullarından biri oldu.

AKILLI ÖĞRENCİLERE AKILLI BİNA

2018 yılında hayata geçirdiğimiz bir başka proje de üniversitelerle ilgili. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İnşaat Fakültesi’nde yeni bir ek binanın yapımını tamamladık. Akıllı bina olarak adlandırılan bu yatırım başta labroratuvarları olmak üzere derslikleri, ofisleri, etkinlik salonları ile dünya standartlarında bir bina oldu. Ayrıca yapımına destek olduğumuz çevre düzenlemesi çalışmaları sonucunda kampüs, Green Campus” (Yeşil Kampüs) ödülünü aldı.

BURS ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYORUZ

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 21. Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı (YEKÜV) iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz burs çalışmamızı sürdürüyoruz. Bayilerimiz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızın da değerli katkılarıyla, Şenpiliç olarak kurduğumuz ve destek olduğumuz tüm eğitim kurumlarında 140 öğrenciye eğitim bursu sağlıyoruz.

Şenpiliç olarak sosyal sorumluluk kapsamında ülkemize ve milletimize başta eğitim alanında olmak üzere destek vermeye devam edeceğiz.

Burs desteği vermek için : www.senpilic.com.tr

Comments are closed.

Navigate