Emektar Çalışanımız Şenpiliç’e Veda Etti

Şenpiliç Ailesi’ne tam 38 yıl boyunca hizmet eden emektar çalışanımız Kamil Borazan, uzun çalışma yıllarının ardından emekliye ayrıldı. Borazan, şirketimizden ayrılırken ‘’Bir insan ailesinden, evladından, sevdiklerinden ayrılırken nasıl bir duygu karmaşası yaşıyorsa ben de aynı duygular içerisindeyim’’ dedi.

1957 yılında İstanbul’da doğan Kamil Borazan lise eğitimini Ümraniye’de tamamladı. Maçka Yüksek Okulu Elektrik bölümünden mezun olduktan sonra 1982 yılında Şenpiliç Ailesi’ne dahil oldu. 1999 yılında Sakarya Beşevler kuluçkahane kurulumunda görev yapan Borazan, 2011 yılında Sıraköy 1. Etap ve 2015 yılında ise Sıraköy 2. Etap kurulumlarında görev aldı. 1982 yılında Civciv Üretim Müdürü olarak görevine başlayan Borazan, Aralık 2021 tarihine kadar aynı görevde çalıştı.

Deneyimlerini Paylaştı

Deneyimlerini yolun başında olan çalışanlarımızla paylaşan Kamil Borazan, duygularını şöyle dile getirdi: “Herkes yaptığı işi severek, dört kolla sarılarak yaparsa, iş yerinde uzun süreli ve başarılı bir iş hayatı geçirir. Çalışanlarıma bunu aşılayarak görevimi yapmaya çalıştım. Benden sonrakilere bayrağı teslim ediyorum ve Şenpiliç’i her zaman sektör lideri olarak görmeyi diliyorum.”

Comments are closed.

Navigate