Kayaşehir Petrol Ofisi Şubemizi Açıyoruz

Sakarya Söğütlü’nün ardından İstanbul Başakşehir ilçesinin son dönemde en hızlı gelişim gösteren lokasyonlarının başında gelen Kayaşehir’de Petrol Ofisi şubemiz hizmet vermeye başlıyor. Akaryakıt satışı dışında istasyonumuzun içerisinde ‘Çarşı’ da bulunuyor. Sadece araç sahiplerinin değil bölge halkının da rahatlıkla ziyaret edebileceği istasyonumuzda günün her anında hizmet verilecek.

Kayaşehir Petrol Ofisi’nin bölge halkına kazandıracaklarını, sektöre getireceği yenilikleri ve gelecek 10 yıldaki hedefleri Akaryakıt Tesis Yöneticisi Mehmet Özpolat’a sorduk.

Kayaşehir Petrol Ofisi hakkında bilgi verebilir misiniz?

Akaryakıt istasyonumuz Başakşehir ilçesinin Kayaşehir bölgesinde bulunuyor. İstasyonumuzda engelli ve çocuk tuvaletleri, oto yıkama bölümü ile ünlü markaların sıcak ve soğuk yiyecek ve içecek ürünleri bulunuyor. Petrol Ofisi son dönemde akaryakıt satışı dışında market, yiyecek ve içecek alanlarında çok önemli markalarla iş birliklerine imza attı. Biz de bu anlamda hizmet vereceğimiz bölgede misafirlerimize günlük olarak çok çeşitli ve kaliteli hizmetlerde bulunacağız.

Açılışa özel ne gibi kampanyalar gerçekleşecek?

Kayaşehir Petrol Ofisi istasyonunda açılışa özel olarak, günlük 200 müşterimize 100 TL ve üstü yakıt alımlarında ücretsiz otomobil yıkama, 250 TL ve üstü yakıt alımlarında 10 TL Positive Card puan yüklemesi ve her müşterimize araç kokusu dağıtacağız.

Akaryakıt sektörü kendi içerisinde oldukça rekabete açık bir sektör. Kayaşehir Petrol Ofisi’ni rakiplerinden ayıran en önemli özellik ne olacak?

Tesisimizin içerisinde sadece akaryakıt istasyonu bulunmuyor. Aynı alanda bir de ‘Açık AVM’ diye adlandırılan alışveriş alanımızın da hazırlıklarını tamamlamak üzereyiz. Burada yapımarket, süpermarket ve çeşitli restaurantların da yeraldığı açık AVM’mizde; müşterilerimizin her ihtiyacını rahatlıkla karşılayabileceğiz.

Özellikle Başakşehir, Kayaşehir gibi lokasyonlar, İstanbul’un konut anlamında yeni ve gelişen yerleşim yerlerinin başında geliyor. Bu anlamda Kayaşehir Petrol Ofisi, bu yeni yerleşim yerleri arasında nasıl bir yer edinecek?

Lokasyon olarak çok önemli bir bölgede yer alıyoruz. Kayaşehir halkı sabahları işe giderken ve iş dönüşlerinde çevre yoluna paralel olmamızdan dolayı akaryakıt istasyonu aramadan araçlarına yakıt alabilecekler. Aynı zamanda istasyonumuz; Başakşehir Millet Bahçesi’nin üst kapısında yer alıyor. Yürüyerek istasyonumuza gelen müşterilerimize de sadece alışveriş yapmak isteyenlere de rahatlıkla hizmet verebileceğiz.

Kayaşehir Petrol Ofisi olarak gelecek 10 yılki hedeflerinizden bahseder misiniz?

Kayaşehir Petrol Ofisi olarak, her türlü yeniliklerin ve akaryakıt anlamında gelişen teknolojinin yakın takibindeyiz. Kayaşehir ve Başakşehir halkına sektördeki yenilikleri her zaman sunacağız. Müşteri memnuniyeti hedefimizi her zaman en üst seviyede tutacağız. Kayaşehir ve Başakşehir bölgesinde ilk olduğumuz elektrikli şarj ünitemizi de hayata geçireceğiz.

Comments are closed.

Navigate