Öğrencilerimize Destek Olmayı Sürdürüyoruz

Şenpiliç, sosyal sorumluluk kapsamında ihtiyacı olan okullara kitap dağıtmaya ve öğrencilere burs vermeye devam ediyor.

Okulların eylül ayında açılmasıyla birlikte toplam 500 adet kitabı Kadirli Cevdet Paşa Ortaokulu, Şehit Eren Bülbül Kütüphanesi, Kadirli Köy Okulları ve SAU Haşim Gürdamar Bilgisayar Bilişim Fakültesi’ne ulaştırdık. Ulaştırdığımız birbirinden değerli kitaplarla çocuklarımızın eğitimlerine katkı sağladık.

DAHA ÇOK GENCİN HAYATINA DOKUNMAYI HEDEFLİYORUZ

Tamamen iş ortaklarımızın destekleriyle 100’ü aşkın öğrencimize burs vermeye devam ediyoruz. Okul müdürleri ve fakülte dekanlarının yönlendirmeleri ile başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilerle burs verirken, daha çok gencin hayatına dokunmayı hedefliyoruz. Bu sayede yardımlaşarak, dayanışma bilincini aşılamayı, eğitimin aydınlık gelecek için en temel ilke olduğunu vurgulamayı amaçlıyoruz.

YEKÜV VAKFI’NA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Burs süreçlerimizi Yeküv Vakfı aracılığıyla senelerdir başarıyla sürdürürken, işbirliğimiz için Yeküv ve İş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.

GELEN OLUMLU MESAJLAR İÇİMİZİ ISITIYOR

Kadirli köy okullarında ihtiyaç sahiplerine şirket çalışanları ve çevrelerinden topladığımız oyuncak, kırtasiye, giyim eşyası, gönüllülerimizin el emeği örgülerini de ayrıca iletiyoruz. Gelen olumlu mesajlar da tüm destekçilerimizin içini ısıtmaya devam ediyor.

Comments are closed.

Navigate