28. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı Geniş Katılımla Gerçekleşti

Anfaş: 28. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, sektör temsilcileri ve satın alma yöneticilerini bir araya getirdi. Fuar kapsamında Şenpiliç’in açtığı standı hem yurt içinden hem de yurt dışından çok sayıda katılımcı ziyaret etti. Etkinlik kapsamında tadımını gerçekleştirdiğimiz Şen Lokma ürünümüz katılımcılardan tam not aldı.

Antalya’da 18-21 Ocak 2022 tarihinde Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 28. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı; 450’nin üzerinde katılımcıyı, yurt içinde 81 il ve yurt dışında 45’in üzerinde ülkeden 45 binin üzerinde profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirdi. Fuarda bakliyat, hububat, baharat, katı ve sıvı yağlar, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, unlu mamuller, katkı malzemeleri, deniz ürünleri, donmuş gıdalar ve içecek sektörleri yer aldı.

Yerli ve yabancı tüm katılımcıların ve ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği fuar, gastronomi söyleşileri, ‘Yılın Altın Şefleri Yarışması’, ‘Anadolu’dan Dünyaya Yemek Yarışması’ ‘Üniversiteliler Arası Ödüllü Yemek Yarışması’ ve ‘Yöresel Türk Mutfağı Yarışması’ gibi birbirinden güzel birçok etkinliğe ev sahipliği yaptı. 40 bin metrekarede gerçekleşen fuar, yoğun ilgi ile ziyaretçi rekoru kırdı.

Comments are closed.

Navigate