Şenpiliç Perakende Sektörünün Profesyonelleriyle Buluştu

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen, yerel zincirlerin en geniş katılımlı ve prestijli buluşması Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2022 Konferansı ve Fuarı, 14-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Şenpiliç, sektörün en büyük ve en önemli organizasyonu olma niteliğini taşıyan YZB’ nin bu yıl da sponsorları arasında yer alarak organizasyona katkı sağladı.

Perakende sektöründe insan gücü, markalaşmanın faydaları, teknolojik dönüşüm, verimlilik, çevrecilik gibi önemli konuların konuşulduğu organizasyon, bu yıl “Yeniden Yerele” ana temasıyla kapılarını katılımcılarına ve ziyaretçilerine açtı.

Fuar ve kongre olmak üzere iki ayrı bölümde gerçekleştirilen YZB’de iki gün boyunca gıda ve perakende sektörünün geleceğine ışık tutuldu. Uzman konuşmacıların yer aldığı oturumlarda katılımcılar sektörün geleceğine yönelik bilgi edinirken, fuar kapsamında yüzlerce yeni ürün de sektör profesyonelleriyle buluştu.

Üreticiden tedarikçiye, perakendecilerden sektöre hizmet sunan firmalara kadar organize gıda perakende sektöründe hizmet veren binlerce paydaşı bir araya getiren ve iş birliği kanallarını güçlendiren YZB, Türkiye’de perakende sektörünün buluşma ve iş geliştirme noktası olarak sektörün en büyük ve en önemli organizasyonu olma niteliğini taşıyor.

Şenpiliç, yaklaşık 8000 sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşen YZB 2022 Konferansı ve Fuarı’na iki gün boyunca öğle yemeği sponsoru oldu ve bu yıl da YZB’de yeni ürünlerini sektör temsilcileri ile tanıştırdı.

Yerel zincirlerin en geniş katılımlı buluşmasında;

• Yerel zincir marketlerin üst düzey yöneticileriyle görüşülerek Şenpiliç’in ürün ve hizmetleri hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu, ilişkiler güçlendi.

• Yeni yerel zincir marketlerle Şenpiliç’in iş birlikleri geliştirildi.

• Şenpiliç’in yeni ürün ve hizmetleri tanıtıldı.

• Uzman konuşmacıların yer aldığı oturumlara katılım sağlanarak sektörün geleceğine yönelik değerli bilgiler edinildi.

• Şenpiliç ile yerel zincirler arasında yeni fikirler geliştirilerek, gelecek için yeni projeler planlandı.

Comments are closed.

Navigate