Şenpiliç, Sektör Profesyonelleriyle Buluştu

Gıda sektörünü dünya pazarlarıyla buluşturan ANFAŞ FoodProduct Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, kapılarını 29. kez ziyaretçilerine açtı. Türkiye’nin en büyük entegre piliç eti üreticisi olarak fuarda yerini alan Şenpiliç, ulusal ve uluslararası boyutta birebir görüşmeler gerçekleştirdi.

17-20 Ocak 2023 tarihleri arasında Antalya’da, Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 29. FoodProduct – Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, 300’ün üzerinde katılımcı ile Türkiye’nin dört bir yanından, 50’den fazla yabancı ülkeden de 55.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyi ağırladı. Otel, restoran, kafe gibi işletmelerin, şeflerin, hipermarket ve zincir marketlerin, gıda toptancılarının ve sektörde var olan daha pek çok alandan profesyonellerin ziyaret ettiği 29. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nda, Türkiye’nin sektördeki satın alma platformları bir araya geldi.

Gıda sektörünün Türkiye’deki en büyük buluşması olan fuarda yerini alan Şenpiliç, dört gün boyunca ulusal ve uluslararası boyutta birebir görüşmeler yaparak ziyaretçilerle bir araya geldi. Mevcut ürünler hakkında bilgi verilirken, yeni ürünlerle birlikte piyasaya sunulması planlanan ürünlerin tanıtımı da gerçekleştirildi. Şenpiliç standına yoğun ilgi gösteren tüm ziyaretçilere teşekkür ederiz.

Comments are closed.

Navigate