İtibar ve Müşteri Memnuniyeti Ödülü Aldık

Türkiye İtibar Akademisi tarafından gerçekleştirilen, toplum nezdinde kurum ve markaların ürün performanslarının ve müşteri memnuniyetinin ölçümlendiği Türkiye İtibar Endeksi (TİE) ile Kadın Marka Tercih Endeksi (K250) araştırmalarının sonuçlarına göre Şenpiliç, beyaz et sektöründe müşteri memnuniyet oranı en yüksek ve en itibarlı marka seçildi.

Türkiye İtibar Akademisi tarafından Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörleri ve bu sektörlerde faaliyet gösteren marka ve kurumların mercek altına alındığı, 1-15 Haziran 2023 tarihleri arasında 26 bölge, 72 ilde yaklaşık 12 bin kişiyle görüşülerek gerçekleştirilen “Müşteri Memnuniyeti Endeksi” araştırması sonuçlarına göre beyaz et sektörünün itibar oranı en yüksek markası Şenpiliç oldu. Bunun yanında memnuniyet oranı yüksek olan sektörler sıralamasında da 11. sırada yer aldı.

Yine Türkiye İtibar Akademisi tarafından kadınlar nezdinde, kurum ve markaların ürün performanslarının, sağladığı ekonomik ve sosyal faydanın ölçümlendiği “Kadın Marka Tercih Endeksi” araştırmasında, Türk kadınlarının beyaz et kategorisinde en çok tercih ettiği marka Şenpiliç oldu. 20 Mart-20 Nisan 2023 tarihleri arasında 26 bölgede, 6.800’ün üzerinde 18-55 yaş ve üstü kadınlarla görüşülerek gerçekleştirilen araştımanın sonuçlarına göre Şenpiliç, beyaz et sektöründe en itibarlı marka seçildi ve memnuniyet oranı yüksek olan sektörlerde kadınlarda yüzde 100 memnuniyet oluşturan marka oldu.

Türkiye İtibar Akademisi ve Beykoz Üniversitesi iş birliğiyle bu yıl 12’ncisi düzenlenen ve Türkiye’nin en itibarlı markalarının belirlendiği Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nın sonuçları Türkiye İtibar Endeksi Ödül Töreni’nde açıklandı ve Şenpiliç adına ödülü Ticari Pazarlama Yöneticisi Sercan Selçuk aldı.

Comments are closed.

Navigate