Migros 100. Yıl Fuarı’na Katıldık

Migros, Cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri kapsamında 20-22 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde Migros 100. Yıl Fuarı’nı düzenledi. Üreticiler, iş ortakları, tedarikçiler, çiftçiler, çalışanlar ve müşterilerinden oluşan dev bir ekosistemin buluştuğu fuarda, Şenpiliç standımızla yer alarak, üç gün boyunca katılımcılarla ve ziyaretçilerle bir araya geldik.

Migros 100. Yıl Fuarı’na 300’ü aşkın tedarikçinin yanı sıra %70’i Anadolu’dan gelen 3 bin 200 Migros çalışanı katıldı. Üç gün boyunca halka açık olan fuarı yaklaşık 65 bin kişi ziyaret etti. Gıdadan kozmetiğe, temizlikten züccaciyeye, tekstilden elekt- roniğe kadar on binlerce ürünü aynı çatı altında toplayan fuar, yüzlerce marka ve birçok ünlü ismi de ziyaretçilerle buluşturdu.

Konserler, söyleşiler, ürün tadımları, sürpriz hediyeler, mutfak ve oyun alanlarında özel etkinliklerin yer aldığı fuarda, Şenpiliç olarak standımızda çeşitli aktivitelerle yer aldık ve refleks simülatörü ile cumhuriyetimizin 100. yılı anısına ziyaretçilerimize çeşitli hediyeler sunduk.

Comments are closed.

Navigate