ANFAŞ FOOD PRODUCT’ta Gıda Sektörünün Profesyonelleri ile Buluştuk

06-09 Şubat tarihleri arasında Antalya ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ve gıda sektörünü dünya pazarlarıyla buluşturan Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, 30. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. Türkiye’nin en büyük entegre piliç eti üreticisi olarak, her sene olduğu gibi bu sene de fuarda yerimizi alarak sektör profesyonelleri ile bir araya geldik ve ürünlerimizi tanıttık.

Türkiye’den ve dünyadan 300’ün üzerinde katılımcı ile yaklaşık 1.500 markanın buluştuğu ve ev dışı tüketim (edt) grubunun buluşma noktası olan 30. Food Product Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, Türkiye’nin 81 ilinden ve yurt dışından 70 ülkeden 55.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyi ağırladı.

Otel, restoran, kafe gibi işletmelerin, şeflerin, hipermarket ve zincir marketlerin, gıda toptancılarının ve sektörde yer alan daha pek çok alandan profesyonellerin ziyaret ettiği ve yoğun ilgi gören fuarda Türkiye’nin sektördeki satın alma platformları buluştu. Sektörün önde gelen markalarının bir araya geldiği fuarda vegan market, Türkiye’nin dünyaya açılan gurme lezzetleri, fermente ve distile ürünler, ünlü aşçılardan workshoplar, konferanslar, yarışmalar, özel şovlar ve eğlenceli etkinlikler de yer aldı.

Gıda sektörünün Türkiye’deki en büyük buluşma noktası olan fuarda, her yıl olduğu gibi bu yıl da Şenpiliç olarak yerimizi aldık. Dört gün boyunca ulusal ve uluslararası boyutta birebir görüşmeler yaparak ziyaretçilerimize mevcut ürünlerimiz hakkında bilgi verirken, yeni ürünlerimizin de tanıtımını gerçekleştirdik. Standımızı ziyaret ederek yoğun ilgi gösteren tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Comments are closed.

Navigate