Bir Ödül de AOSB’den Aldık

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) yönetimi, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından sanayi sektörünün devler ligini belirleyen Türkiye`nin İlk 500 ve İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması listesinde yer alan firmalar ile Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından belirlenen Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı listesinde yer alan sanayicilerini ödüllendirdi. Şenpiliç olarak hem “İSO İlk 500”de hem de “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı” içinde yer alan AOSB’de faaliyet gösteren 16 firmadan biri olarak ödülümüzü aldık.

Adana Valisi Yavuz Selim Köşger, milletvekilleri, kent protokolü ve seçkin bir davetli grubunun katıldığı törende, Türk sanayisinin güneydeki üssü konumu ile kent, bölge ve ülke ekonomisine katkı sunan AOSB, başarılı sanayicileriyle bir araya geldi.

Ödül töreni AOSB Başkanı Bekir Sütcü, Başkan Vekili Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kara, M. Nedim Büyüknacar, Mehmet Tosmur, Denetim Kurulu Üyeleri Mustafa Fidan ve Ergin Turan, AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bölgemiz gelecekte çok daha büyük işlere imza atacaktır. Bütün gayemiz daha güçlü ve büyük Türkiye hedefine katkı sunmanın yanı sıra bizden sonra görevi devralacak nesillerin de bıraktığımız hizmetlerle bizleri güzel duygularla yad etmeleridir.”

İSO ilk 500’de ve ikinci 500’de yer alan tüm firmalar ile TİM 1000’de yer alan firma sayısını artırmak için daha fazla çalışmak gerektiğini belirten Başkan Sütcü, “Başta AOSB’mizde faaliyet gösteren firmalar olmak üzere üretim, ihracat ve istihdamları ile ülke ekonomimize değer katan tüm sanayicilerimizi bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

AOSB’de faaliyet gösteren ve “İSO 500”, “İSO İkinci 500” ve “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı” listesinde yer alan 16 firmaya ödülleri törene katılan milletvekilleri, kent protokolü ve AOSB Yönetim Kurulu üyeleri tarafından verildi.

Comments are closed.

Navigate