Gulfood 2024’te Yerimizi Aldık

Yiyecek ve içecek endüstrisine inovasyon sağlayan “Uluslararası Gıda Fuarı Gulfood”, 19-23 Şubat tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirildi. Dünya gıda devlerini ağırlayan Gulfood 2024’e katılarak dünyanın dört bir yanından toplam 150 bine yakın sektör profesyonelleri ile bir araya geldik.

Her geçen gün hızla büyüyen yiyecek içecek sektörünün küresel markalarını ve profesyonellerini buluşturan Gulfood, üretiminden dağıtımına, işlemesinden sunumuna sektöre inovasyon sağlıyor. Dünya çapında yiyecek içecek ekosistemine daha sürdürülebilir ve parlak bir gelecek yaratmayı amaçlayan fuar, yeni ürünleri, yeni teknolojileri ve yeni iş fırsatlarını ortaya çıkarırken, küresel boyutta gerçekleşen zorlu şartlara da çözümler sunuyor.

Sektördeki üreticileri, toptancıları, perakendecileri, distribütörleri, tedarikçileri, otelcileri, şefleri, fikir önderlerini ve daha fazlasını buluşturan fuarda, yiyecek içecek endüstrisine hizmet eden ve geleceğini şekillendiren tüm küresel konular ve trendler ziyaretçilerle paylaşıldı. Yenilikçi ürünler, sağlıklı beslenme, organik ve doğal ürünler, gurme lezzetler üzerine pek çok alanın bulunduğu fuarda sektör profesyonelleri de yenilikleri keşfetme, sektör oyuncularıyla iş bağlantıları kurma ve birebir görüşme fırsatı buldu.


Küresel F&B topluluğu için bilgi ve iletişim ağı oluşturmanın en güçlü kaynaklarından biri olmasıyla altın standart olarak değerlendirilen Gulfood Uluslararası Gıda Fuarı’na, Şenpiliç olarak bu yıl ikinci kez katılım gerçekleştirdik. Türkiye’nin en büyük entegre piliç eti üreticisi olarak katıldığımız ve beş gün süren fuar boyunca ürünlerimizi tanıttık. Dünyanın dört bir yanından 5.500’den fazla firma ve 150 bine yakın ziyaretçi ile bir araya gelerek, birebir görüşmeler ve yeni bağlantılarla küresel bilinirliğimizi de güçlendirdik.

Comments are closed.

Navigate